A-Klasa podbita!

W minioną sobotę została rozegrana ostatnia kolejka Bocheńskiej A-Klasy. GOSiR udał sie do Gawłówka, by zmierzyć się z tamtejszym Żubrem. Założenie było jedno: "wygrywamy" I tak oto się stało.
W pierwszej połowie nie działo się za dużo, gdyż nasi prowadzili spokojną grę i dopiero w 21 min. Andy otworzył worek z bramkami. Również w pierwszej części gry Buła pokonał bramkarza z Gawłówka. 0-2.
Druga połowa to pełna dominacja ze strony drużyny Gości. W 48 min. bramkę trafia Góral. nie trzeba długo czekać, a 4 min później Andy wpisuje na swoje konto drugą bramkę w tym meczu. 0-4. W tym momencie sędzina odgwizduje karnego dla naszej drużyny do którego podchodzi Radzik. Mocnym strzałem piłkę kieruję ponad porzeczkę. Tu zaczyna się dekoncentracja GOSiR-u, gdzie tracimy pierwszą bramkę po sytuacji wykorzystanej z wolnego przez A.Kurka w 62 min. Dwie min. po tym tracimy kolejną bramkę z karnego, gdzie Radzik zagrywa ręką, a bez wahania Sędzina wskazuję na wapno, strzałem nie pomylił się T. Guban. 2-4. Nasi walcząc do samego końca strzelają jeszcze kilka bramek. w 68 min. Andy w tym meczu utrafia hattricka, a Buła drugi raz pokazuję gdzie piłka powinna znaleźć się po strzale. 2-6. Tracimy jeszcze jedną bramkę po uderzeniu przez P.Rakoczy, piłka po rykoszecie od Orlika wpada do bramki Trepy. W 83 min. Góral na własne urodziny sprawia sobie prezent w postaci drugiej bramki. ;). Bramką przy pieczętującą wygraną, Awans i Lidera A-klasy jest Piotrek Rajski, który po dośrodkowaniu piłki przez Janika trafia 8-mą bramkę w tym meczu!
Żubr 3-8 GOSiR
Można powiedzieć, że był to mecz z grą FAIR-PLAY, gdyż żaden zawodnik nie zobaczył nawet żółtego kartonika.

Dziękujemy KIBICOM, którzy mimo niezbyt dobrej pogody pojawili się na meczu i wspomogli naszych. :)