Druga porażka Seniorów!

W niedzielę na własnym boisku GOSiR podejmował Słomkę.
Mecz przez pierwsze 20 min. wyglądał tragicznie! Zero przyjęcia, dokładnego podania, kompletne nic. W 26 min. zawodnik Victorii dostaję piłę za plecy naszych obrońców, Radecki póobując Go zatrzymać fauluje od tyłu i dostaję czerwoną kartkę. Do końca pierwszej połowy Nasi kończą mecz w 10-tkę. Wynik 0-0.
W drugiej połowie GOSiR też nie pokazał się z jak najlepszej strony.
W 51 min. Popadiak trafia do siatki, minutę później Cisak dostaje drugą żółtą kartkę, gdzie w konsekwencji ujrzał czerwień. Nasi grają w 9-tkę. Seniorzy mieli kilka sytuacji by trafić bramkę, lecz brakło celnego uderzenia! w 74 min. A. Tworzydło dostaje czerwoną kartkę. 2 min. później, po błędzie Jagły GOSiR traci drugą bramkę - Makówka. Trzecią już bramkę dla Słomki trafia Siodlarz po niezdecydowanym wyjściu Orlika. Chwilę później sędzia odgwizduje karnego po faulowaniu zawodnika słomki. Paweł broni karnego! Między czasie żółte kartki ujrzeli Andy, Radzik i Orlik. W 90 min. jedyna bramkę dla GOSiR-u trafia nie kto inny a Andy!
GOSiR 1-3 Victoria Słomka

Bardzo słaby mecz w wykonaniu naszych, widać było braki kondycyjne i techniczne.

DZIĘKUJEMY BARDZO DUŻEJ GRUPIE PUBLICZNOŚCI ;)