Porażka i koniec PP!

W sobotę 19.11.16 r. GOSiR rozegrał 3-cią rundę w Pucharze Polski. Przeciwnikiem byli dobrze znani Błękitni Krzeczów. Mecz został rozegrany o godz. 13.00 w Krzeczowie.
Pierwsza połowa przebiegała bardzo ciężko dla naszych zawodników, zero zgrania w drużynie oraz warunki atmosferyczne, które utrudniały grę. GOSiR pierwszą bramkę traci poprzez nie przypilnowanie T.Gałki, gdzie dostał idealną piłkę na głowę i pewnie umieścił ją w siatce. Seniorzy postanowili zacząć grać, dwie szanse miał Andy, by wyprowadzić zespół na prowadzenie: pierwsza to zgranie Rysaka głową do Chruściela ale znajdował się na spalonym oraz drugą. gdzie idealnym zagraniem od Benego nie zdołał umieścić piłki w siatce. Do przerwy 1-0.

Drugą połowę Nasi też nie zaczęli najlepiej, kolejną bramkę GOSiR traci w sytuacji nie porozumienia się Radzika z Bramkarzem, a M.Zuzia wykorzystał to i podciął piłkę przed Trepą, która wylądowała w bramce, Chwilę później bramkę tracimy po dośrodkowaniu K.Nowaka w pole karne a tam Zuzia pakuję gałę (głową) do siatki.
Dopiero w 70 min. meczu GOSiR trafia swoją pierwszą bramkę, do wolnego podchodzi Góral i tak uderza piłkę, która wpada za "kołnierz" bramkarza Błękitnych. Chwilę później wspaniałą klepą popisali się Wesołowski z Andym, gdzie Chruściel prostopadłym podaniem wypuszcza Pulpeta a ten wycofuje Andy'iemu na 16 metr, trafienie blokuje obrońca Krzeczowa, piłka odbiła się i spadła pod nogi Sekmana, lecz uderzenie było mało precyzyjne i futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.
W końcówce Rysak sam na sam traci piłkę, a wrzutkę A.Borowca wykorzystuje T.Wygoda.
GOSiR przegrywa to spotkanie i tym samym żegna się z kolejnymi rundami Pucharu Polski.

Życzymy powodzenia Błękitnym w dalszych zmaganiach ;)
Błękitni Krzeczów 4-1 GOSiR

Dziękujemy kibicom za przybycie :)