PORAŻKA W DERBACH!!!

GOSiR w Niedzielę zmierzył się w derbach z Błękitnymi. Mecz rozpoczął się o godz. 15.00. Od pierwszej min. nasi grali spokojnie, stwarzali parę dogodnych sytuacji by umieścić piłkę w siatce ale brakowało wykończenia. Krzeczów starał się napastować naszą bramkę lecz defensywa GOSiR-u nie dała za wygraną. Do przerwy 0-0.

W drugiej połowie to gospodarze otworzyli wynik bo w 56 min. bramkę z głowy dla Błękitnych trafia Kocot. Chwilę później Babri dostaję żółtko. W 62 min. na boisku zadebiutował Sławomir Jagła (trener) pojawiając się za Benego. :) Kolejnym żółtkiem ukarany zostaje Radecki. Drugą bramkę dla Krzeczowa zdobywa Zuzia po nie odgwizdaniu ręki, którą się wspomógł i tak lobbując Orlika umieszcza piłkę w siatce. Seniorzy nie dają za wygraną bo już 2 min. później Andy strzela pierwsza i zarazem jedyną bramkę dla GOSiR-u. GOSiR próbuje strzelić kolejne bramki ale bezskutecznie. Sędzia nie odgwizdał karnego w sytuacji gdzie Chruściel był faulowany. W końcówce meczu żółtą kartkę ujrzał również Kura.

Błękitni Krzeczów 2-1 GOSiR

Sędziowie w tym meczu ewidentnie nie są doświadczeni na tyle wystarczająco, by sędziować takie spotkania. Po takim meczu w wykonaniu naszych nie dosyt jest duży. Zapominamy co było w niedzielę i gramy dalej!