Przegrana juniorów

W dniu wczorajszym GOSiR na własnym boisku podejmował Okocimskiego Brzesko. Było to spotkanie 4 kolejki I ligi JS.

Nasza młodzieżowa drużyna przystąpiła do tego meczu z kilkoma brakami kadrowymi. Na murawie od początku inicjatywę przejęli goście, którzy raz po raz starali się zagrozić bramce Danioła. Nic jednak groźnego z tego nie wynikało, za to piłkarze Mariusza Krokosza wyprowadzili dwie niezłe kontry, ale żadna nie została zwieńczona golem. W końcu GOSiR sam nadział się na kontrę - napastnik OKS-u przebiegł pół boiska mijając 2 rywali i zdobył 1 gola w  tym meczu. 2 bramkę straciliśmy po rzucie wolnym.

O tym, co działo się w drugiej połowie lepiej szybko zapomnieć. Jedynym pozytywnym akcentem był obroniony rzut karny przez Kurka, który rozegrał 45 min. w bramce. Ostatecznie skończyło się tylko 0:4. TYLKO, bo OKS marnował 200% sytuacje raz za razem, a GOSiR również nie potrafił wykorzystać 3 "setek".

Były to bardzo słabe zawody w wykonaniu naszych zawodników. Nie układała się gra, nie było żadnego pomysłu, popełnialiśmy proste błędy i to OKS zasłużenie zgarnął 3 punkty...

GOSiR 0:4 OKS

Dziękujemy kibicom!