Seniorzy na czele!

W minioną niedzielę (07.05) GOSiR udał się na ciężki wyjazd do Żegociny. Seniorzy nie byli w pełnym składzie (kontuzje, pauzy za kartki). W bramce kolejny raz wystąpił Trener - Sławomir Jagła. Mecz nie rozpoczął się po myśli naszych bo już w 7 min tracimy bramkę. Na drugą bramkę nie trzeba długo czekać bo w 18 min. P.Janiczek pokonuję Jagłę. Pora na odzew; w 19 min. Lekki pakuję piłkę z wolnego za kołnierz bramkarza rywali, w 22 min Buła umieszcza piłkę w siatce, w 29 min. po do graniu przez Janika prostopadłej piłki do Andy'ego ten wycofuję ją na 13 metr a tam Buła znakomitym strzałem pokonuję golkipera Górali. 2-3! Pod koniec pierwszej połowy Jagła fauluje zawodnika Beskidu we własnym polu karnym, dostając żółtą kartkę i tym samym sędzia wskazuje na wapno. Strzelec pomylił się na korzyść GOSiR-u bo strzela jedynie w poprzeczkę.
Na bramkę w drugiej połowie musieliśmy czekać aż do 70 min., gdzie tym razem autorem jest Babri. Na murawie zrobiło się spokojnie, można powiedzieć, że za spokojnie bo w 77 min. tracimy trzecią bramkę, a trafił ją D.Dudek. 3 min. później Lekki fauluje w polu karnym a sędzia bez wahania odgwizduje karnego. Tym razem bez pomyłki trafia K.Łękawa i Żegocina doprowadza do remisu. W 86 min. decydującego gola trafia Żurawski, który nie był w dobrej formie strzeleckiej. GOSiR wygrywa to spotkanie.
Beskid Żegocina 4-5 GOSiR
Możemy również wspomnieć o sędziach, którzy poniekąd nie wiedzieli co dzieję się na boisku oraz o przepisach, na temat których nie mieli zbyt dobrej wiedzy.

Jak Już wiadomo GOSiR stał się LIDEREM Bocheńskiej A-Klasy, gdyż Tarnavia ostatni swój mecz zremisowała i znajduje się 2 oczka za Nami. ;)