Seniorzy punktują!

W niedzielę (21.05) GOSiR udał się na mecz wyjazdowy do Słomki. Wiadomo było, że nie będzie to łatwe spotkanie dla naszych.

Pierwsza połowa gry nie była do końca przemyślana i można z niej wyciągnąć kilka błędów. Na początku Janik uderza piłkę, ale bramkarz broni Jego strzał, kolejną sytuację marnuję Andy. Buła dostając piłkę na 15 metr, strzela ku bramce, lecz bramkarz gospodarzy nie poddaje się i broni ten strzał. Ostatnią bramką, która była pewniakiem, był karny, którego nie wykorzystał Andy strzelając w poprzeczkę. GOSiR po tylu sytuacjach powinien ustalić wynik meczu, lecz nie było im to dane. 0-0

W drugiej połowie też nie było za ciekawie, widoczna była dominacja Victorii w środku pola, ale Nasi walczyli o swoje i  dopiero w doliczonym czasie gry pada bramka. Góral piłkę z rożnego podał do Żurawskiego, a ten mijając obrońcę strzela koło słupka nie zostawiając żadnych szans na obronę golkiperowi ze Słomki. Tym samym to GOSiR zabiera 3 pkt do domu.

Victoria Słomka 0-1 GOSiR

Była to zacięta rywalizacja o 3 pkt. i bardzo ciekawie oglądało się to spotkanie...