Wygrana Juniorów!

W sobotę nasi Juniorzy udali się na mecz do Skrzyszowa z lokalnym klubem. Gospodarze na sam początek zaskoczyli i około 22 minuty wpakowali piłkę do siatki. GOSiR rzucił się na bramkę rywala i tuż przed końcem pierwszej części spotkania K.Żurawski pewnie wykorzystał swoją okazję. Do przerwy 1:1
W drugiej połowie znowu K.Żurawski po podaniu od Ważydrąga pokonał golkipera gospodarzy. Chwilę później było 3:1, gdyż fantastycznym strzałem z okolic 18 metra Dobranowski od poprzeczki umieścił piłkę w bramce. GOSiR oblegał bramkę gospodarzy, aż w 66 minucie A.Żurawski strzałem z okolic 20 metra pokonał bramkarza. Około 80 minuty piękną paradą popisał się nasz bramkarz broniąc setkę, a także dobitkę. W końcówce spotkania Kica dwukrotnie wykorzystał dwie 100% sytuacje.

LUKS Skrzyszów 1-6 GOSiR