Wygrana Seniorów!

W niedzielę (30.04) Seniorzy na własnym boisku podejmowali drużynę z Krzeczowa. Mecz rozpoczął się nerwowo bo już w 9 min. GOSiR traci bramkę. Niedługo po tym Góral pokonuję bramkarza Gości. W 32 min. drugi raz Góral popisuje się i strzela kolejną bramkę oraz wyprowadza zespól na prowadzenie. Autorem kolejnej zdobytej bramki dla GOSIR-u jest Andy. W pierwszej połowie to Nasi dominowali i efektem czego było zdobycie trzeciej bramki przez Górala, którego nic nie mogło zatrzymać. Do przerwy 4-1!
W drugiej połowie GOSiR starał się podwyższyć wynik i udało się to bo już w 46 min. Cienki dobrym dryblingiem mija obrońców i pakuję piłkę do siatki. W 58 min. to Babri jest pokonuję golkipera gości. Błękitni nie dając za wygraną strzelają drugą bramkę. 6-2
W 67 min. Cienki strzelając z karnego gromadzi w tym meczu na swoim koncie drugą bramkę. W 72 min Lekki fauluje w polu karnym zawodnika z Krzeczowa, a tym samym sędzia wskazuje na wapno. Strzelec Błękitnych pokonuje Rudego w bramce. Pod koniec meczu Krzeczów strzela jeszcze jednego gola w tym starciu, ale nie daje im to szans na jakiekolwiek punkty. Nie był to dobry mecz w wykonaniu naszego bramkarza.
GOSiR 7-4 Błękitni Krzeczów