3 PKT. DLA SENIORÓW!

W niedzielę została rozegrana 18 kolejka, gdzie przeciwnikiem Seniorów była drużyna z Drwini. W bramce wystąpił S.Jagła z powodu kontuzji i chorób bramkarzy. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszych, bo już w 9 min. Góral po rajdzie w polu karnym, strzela lewą nogą i piłka ląduje w bramce Gości. Już 5 min później Góral wrzucając z rożnego w pole karne, tam pojawia się Janik i uderzając lewą nogą z Woleja umieszcza piłkę w siatce. Gra toczyła się spokojnie, GOSiR stwarzał jeszcze kilka sytuacji ale nie udało się trafić bramki. W 35 min min. Lekki fauluje zawodnika z Drwinii na lini pola karnego. Sędzia ewidentnie pokazał na wapno, a karnego wykorzystał B. Gumuła. do przerwy to GOSiR prowadzi jedną bramką.
Druga połowa to pełna dominacja naszych, wiele idealnych sytuacji, którym brakowało jedynie wykończenia. W 61 min. Żurawski po samodzielnej akcji pokonuję bramkarza GKS-u. 8 min. później dobrą akcją popisał się GOSiR, a efektem było wykończenie jej przez Andy'ego. W 75 min. Buła mijając przy linii 3 zawodników Gości dogrywa idealną piłkę do Wąsika a ten bez żadnych problemów umieszcza ją w siatce. Seniorzy kończyli mecz w 9-tkę, gdyż kilka kontuzji nie pozwoliło naszym zawodnikom dokończyć meczu. Najgorszą kontuzję wyłapał A.Sekman, gdzie jak na razie pozostaje z nogą w gipsie. Najgorszym scenariuszem okazać się może, że zostały zerwane wiązadła krzyżowe, ale tego dowiemy się po dokładniejszych badaniach. W końcówce meczu sędzia dyktuje rzut karny, gdzie kolejny raz Lekki z faulował w naszym polu karnym, W.Pacura wykorzystuje karnego.
GOSiR mimo kilku braków kadrowych pokazał, że ma o co walczyć i zdobył 3 pkt.

Wszystkim kontuzjowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. ;)
GOSiR 5-2 GKS II DRWINIA
DZIĘKUJEMY PRZYBYŁYM KIBICOM! ;)