Porażka Juniorów!

W sobotę na delegację do Brzeska udała się ekipa prowadzona przez Mariusza Krokosza, by zmierzyć się z lokalną drużyną. Faworytem była drużyna OKS-u lecz to nasi juniorzy lepiej zaczęli i gdyby nie kontrowersyjny spalony wygrywaliby już w 7 minucie, a na listę strzelców wpisałby się Kica. Po początkowej dominacji GOSiR-u, Okocimski przejmował inicjatywę, a zwieńczeniem tego był gol po tym jak Nowickiego z łatwością ograł skrzydłowy gospodarzy i dograł piłkę do pustej bramki napastnikowi. Ekipa M. Krokosza nie zamierzała się poddać i po znakomitym odczytaniu gry przeciwnika Kica najpierw odebrał piłkę, a następnie wykorzystał swoją okazję. Do przerwy 1:1.

Nasi juniorzy drugą połowę zaczęli fatalnie i w ciągu 20 minut po wyjątkowo łatwych błędach naszej defensywy OKS wbił aż 5 goli. Sytuację próbowała ratować nasza ofensywa, a efektem tego był gol Jędrzejka po asyście Kicy, oraz gol Ważydrąga z rzutu karnego, którego lekkomyślnie sprokurował bramkarz gospodarzy, a tym samym skontuzjował Żurawskiego.

OKS- GOSiR 6:3