Ciężkie Zwycięstwo!

W niedzielę do Jodłówki przyjechała drużyna z Żegociny.
Mecz rozpoczął się o godz. 15.00.
GOSiR w pierwszej połowie można powiedzieć, że nie istniał. Niedokładne podania, brak wykończenia, słaba koncentracja w meczu pokazały ciężką pierwszą połowę naszych. Zawodnicy Beskidu również nie pokazali na co ich stać.

Druga połowa zaczęła się nieco lepiej. Stwarzaliśmy kilka dobrych sytuacji ale brakowało wykończenia. Za to piłkarze z Żegociny w 54 min. nie pomylili się i trafiają pierwsza bramkę w tym meczu - K.Kłuska. Kolejną bramkę tracimy po nie dokładnym podaniu Buły do Orlika. Trafia G.Banat. Na boisku pojawiają się A.Sekman i S.Jagła. W 68 min. Bramkę dla GOSiR-u trafia Jagła, minutę poźniej dostaję żółtą kartkę, której nie powinno być za przypadkowy faul. Nasi starają się nadrobić straty lecz trudno im to przychodzi bo w 76 min., tracimy kolejną bramkę. Mamy 1-3. GOSiR nie mając nic do stracenia atakuje rywali. W 83 min. drugą bramkę dla NOVI trafia Andy oraz minutę później strzela na remis ze szczupaka! ;)
Na koniec meczu w 90 min. ostatnią bramkę, która wyprowadza GOSiR na prowadzenia trafia Kura.

Mecz nie do końca układał się po myśli Trenera. Ale GOSiR wyrwał Góralom z Żegociny 3 pkt. :D

GOSiR 4-3 Beskid Żegocina

Po raz kolejny sędziowie pokazali na co ich stać, złe podejmowanie decyzji podczas meczu oraz wielorakie pomyłki.

DZIĘKUJEMY DUŻEJ GRUPIE PUBLICZNOŚCI ZA PRZYBYCIE!! :)