Juniorzy wygrywają!

W minioną sobotę na boisku w Jodłówce nasi Juniorzy podejmowali klub z Kobyla, początek był świetny, ale 100% sytuacji od swojego brata nie wykorzystał K.Żurawski. Arek miał dobry dzień i w 12 minucie po indywidualnej akcji strzelił bramkę z ponad 20m. GOSiR przeważał i stwarzał sobie wiele sytuacji przez co szły też kontry gości i w wyniku tego nasi młodzieżowcy stracili dwie bramki, poprzez nieporozumienie obrońców i bramkarza. GOSiR odpowiedział szybko i przepiękną bramkę z rzutu wolnego ustrzelił K.Jędrzejek

Do przerwy 2:2.

Juniorzy wybiegli na drugą połowę z silną motywacją i od samego gwizdka to oni prowadzili grę. Niestety aż do 80 minuty GOSiR nie zdołał strzelić gola, ponieważ Czarni postawili "autobus". Bramkę na 3:2 dla juniorów strzelił Arek. Dwa gole w końcówce dołożył M.Wesołowski.

GOSiR 5-2 Czarni Kobyle