Dobra passa Juniorów.

W sobotę (08.04) juniorzy GOSiR-u podejmowali na własnym boisku klub z Wojnicza. Nasza drużyna od początku prowadziła mecz, czego efektem była bramka Wesołowskiego, który spróbował niekonwencjonalnego rozegrania z rzutu rożnego, i bezpośrednio uderzył na bramkę. GOSiR poszedł za ciosem i na 2:0 w 28 min. podwyższył Arek. Goście nie chcieli poddać się bez walki, a skutkiem tego był kontaktowy gol. Jednak na nic się to zdało, bo bramka ta nie zatrzymała naszych rozpędzonych Juniorów i tuż przed przerwą Kica wykorzystał swoją sytuację. Do przerwy 3:1. Nasi nie zamierzali bronić wyniku i chwilę po przerwie drugim trafieniem popisał się Kica, który pewnie głową umieścił piłkę w siatce. Wynik ustalił Ważydrąg, który zrobił sobie miejsce i w perfekcyjnym stylu wykończył sytuację. Olimpia szukała w końcówce swoich sytuacji i gdy jej napastnik wyszedł sam na sam, piękną obroną popisał się debiutujący w bramce Sobaś.Tą wygraną nasi Juniorzy podtrzymują świetną passę.