Seniorzy na remis!

W niedzielę (09.04) został rozegrany kolejny mecz w ramach rundy wiosennej. Do Jodłówki zawitała drużyna z Książnic. Po ostatniej porażce nastroje nie były zbyt dobre. GOSiR wiedział, że musi wygrać ten mecz, by nie stracić punktów. Seniorzy nie grali wspaniale, lecz zdarzało się kilka sytuacji do trafienia bramki. Kontuzji doznał nasz bramkarz ( złamany palec u ręki), a w bramce zastąpił Go Radecki. Pierwsza połowa bez zmian.
Druga połowa to nieco lepsza gra, wiele dokładnych podań, uderzeń na bramkę. "Setkę" Zmarnował Janik, gdyż mógł wyprowadzić GOSiR na prowadzenie. Seniorzy tracą bramkę po rzucie wolnym, gdzie napastnik Raby wbiega przed obrońców i głową kieruję piłkę do siatki. Nasi nie dają za wygraną i stwarzają sytuacje bramkową, gdzie Andy pokonuję golkipera Gości. Końcówka drugiej połowy to straszna kopanina. Książnice od 76 min. grali w 10-tkę mimo to nie udało się ustrzelić drugiej bramki.

DZIĘKUJEMY KIBICOM!