Świąteczna wygrana Seniorów!

W minioną sobotę Wielkiej Nocy Seniorzy udali sie na wyjazd do Wiśnicza, gdzie byli podejmowani przez Ceramikę. Mecz układał się w pierwszej połowie po myśli naszych Seniorów, bo już w 26 min. dorzuconą piłkę w pole karne, Daniec umieszcza głową w siatce. W 31 min. tracimy bramkę i ceramika remisuje. Chwilę później K.Orlik dostaje żółtą kartkę (pauza za kartki w najbliżyszym meczu). W końcówce pierwszej połowy Cisak Strzela bramkę i wyprowadza zespół na prowadzenie.
W drugiej połowie Seniorzy grali nieco lepiej, lecz brakowało wykończenia i troche szcześcia. W 51 min. nasi tracą kolejną bramkę - piłka uderzona przez K.Stabrawa wpada za kołnierz Radeckiego. Długo nie trzeba było czekać na oddzew, gdzie po idealnym podaniu od Górala, Buła pokonuję bramkarza Ceramiki. Do końca meczu gra przerodziła się w istną kopaninę -wybijania, niedokładne podania. W doliczonym czasie gry Cienki mając piłkę przy nodzę objehał dwóch obrónćow, bramkarza i wszedł z piłką do bramki. ;)

Ceramika Muchówka 2-4 GOSiR

DZIĘKUJEMY KIBICOM ZA PRZYBYCIĘ!