FALSTART JUNIORÓW!

W sobotę juniorzy rozegrali swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, a mierzyli się w nim z drużyną z Żabna. Do meczu przystępowali w nieco osłabionym składzie, który został uzupełniony zawodnikami dopiero debiutującymi w juniorach. Mecz nie zaczął się po naszej myśli i po błędach formacji defensywnej Polan zdobył szybkie dwie bramki. GOSiR próbował zaskoczyć przeciwnika prostopadłymi podaniami do naszych napastników i przyniosło to efekt w postaci bramki Wesołowskiego, który na raty pokonał golkipera z Żabna. Polan jednak w końcówce pierwszej połowy znowu odskoczył nam na dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy 3:1. Drugą połowę nasi juniorzy zaczęli o wiele lepiej i wypracowali sobie kilka setek lecz nasza ofensywa musiała uznać wyższość bramkarza gospodarzy. Polan próbował utrzymywać się przy piłce i zagrozić naszemu bramkarzowi strzałami z dystansu. Tuż przed końcem meczu nasi zawodnicy popisali się niezłą akcją, gdzie A. Żurawski dostrzegł Krasa, który dograł piłkę w pole karne, a debiutujący Kmiecik pewnie pokonał bramkarza Polanu. Warto dodać, że w tym meczu w barwach GOSiR-u zadebiutowało 6 zawodników. Polan- GOSiR (3:2) Skład: Filipowski, Płacheta, Góra, Trepa, Kras, A. Żurawski, Gadula, Mikulski, Dobranowski, Kica, Wesołowski Grali również: Baniak, Rynduch, Kmiecik, Cisoń, Nowicki