SENIORZY PRZEGRYWAJĄ!

W sobotę grali także seniorzy, a ich rywalem był Orzeł Dębno. Do meczu przystępowaliśmy z brakiem 6 zawodników. Mecz zaczął się dość spokojnie, GOSiR starał się utrzymać dłużej przy piłce, lecz doświadczeni przeciwnicy skutecznie w tym przeszkadzali. Goście coraz częściej przedostawali się na naszą połowę i w końcu trafili do naszej bramki wykorzystując nieporozumienie naszej obrony. Do przerwy 1:0. Po przerwie wydawało się, że nasi zawodnicy się obudzili. Było kilka ciekawych akcji, gdzie zabrakło jedynie dokładności. Orzeł nastawił się na kontry, co przyniosło efekt w postaci dwóch goli. Przy stanie 0:3 D. Żurawski świetnie przeczytał grę obrońców Orła i strzelił w tym spotkaniu jedyną bramkę dla GOSiR-u. W końcówce meczu ekipa z Dębna wbiła jeszcze 3 bramki po nadzwyczajnych błędach obrony.

GOSiR 1-6 Orzeł