Juniorzy na plus!

Udany rewanż rundy wiosennej. W sobotę na boisko w Jodłówce po raz pierwszy wybiegli nasi juniorzy, a ich przeciwnikiem był Polan Żabno, który w pierwszym meczu pokonał GOSiR 4:1. Podopieczni M. Krokosza zaczęli spokojnie i co jakiś czas stwarzali sobie dobre sytuacje. W 35 minucie niezłe podanie od Żurawskiego pewnie wykorzystał Nowicki, do przerwy 1:0. Druga połowa zaczęła się znakomicie dla GOSiRu, bo w 57 minucie z rzutu wolnego popisał się Kurek i technicznym strzałem pokonał bramkarza gości. Polan rzucił się na gospodarzy czego efektem był rajd jego napastnika zakończony wpakowaniem piłki do siatki. W 74 minucie z boiska wyleciał Janek Gadula za drugie żółtko. Wynik ustalił Żurawski, który po świetnym rajdzie wpakował piłkę między słupki.
GOSiR 3-1 Polan Żabno
Szeregi GOSiR-u opuścił Kacper Żurawski, który odszedł na wypożyczenie do Bocheńskiego klubu sportowego.