Wygrane Starcie Rewanżowe Seniorow!

W niedzielę (tj 26.03.2017) został rozegrany pierwszy rewanżowy mecz w wykonaniu naszych Seniorów. Przeciwnikiem była drużyna z Kobyla. W pierwszej połowie gra naszych nie toczyła się po myśli trenera S.Jagły, kilka niedokładnych podań oraz nie zbyt dobre warunki na boisku pozostawiały do życzenia. Pierwszą bramkę na otwarcie trafił Góral już w 8 min. GOSiR starał się podwyższyć wynik, ale nie zbyt to wychodziło, kilka sytuacji zmarnował Buła. W 32 min. piłka mijając strefe środkową i naszych obrońców dochodzi do M. Filipek a ten pokonuje Orlika w bramce. W końcówce pierwszej połowy Babri wyprowadza zespół na prowadzenie.
GOSiR 2-1 Czarni Kobyle
Druga połowa to pełna dominacja ze strony naszych, dowodem jest na to bramka trafiona juz w 48 min. przez Andy'ego. Kolejna bramka została umieszczona w bramce Gości przez debiutującego Krzysztofa Orlika - transfer z Górnika Siedlec. Seniorzy stwarzali sobie wiele dogodnych sytuacji do trafienia bramki, lecz Andy i Buła zmarnowali kilka "setek". Ostatnią pieczętującą zwycięstwo bramkę trafia Janik, gdzie po idealnym zagraniu piłki przez Żurawskiego, zostaje sam na sam z bramkarzem i strzałem między nogami umieszcza piłkę w siatce.
GOSiR 5-1 Czarni Kobyle

DZIĘKUJEMY KIBICOM ZA PRZYBYCIE!