Juniorzy remisują!

We wtorek (04.04) nasi Juniorzy udali się do Lisiej Góry, gdzie rozegrali mecz z lokalną drużyną. Mecz rozpoczął się dość spokojnie. Orzeł w pierwszej połowie stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, najgroźniejszą udaremnił Baniak, który wybił piłkę napastnikowi Lisiej Góry. Nasi młodzieżowcy również stwarzali sobie sytuacje. Najbliżej było, gdy w poprzeczkę z rzutu wolnego uderzał Żurawski, jednak pierwsza część gry zakończyła się po myśli gospodarzy, gdyż prostopadłe podanie wykorzystał skrzydłowy Lisów zamieniając je na bramkę. Do przerwy 1:0.

Nasi juniorzy wyszli na drugą połowę zmotywowani i to oni przejęli inicjatywę, lecz dopiero w 83 minucie wyrównali po rzucie rożnym gdzie pewnym uderzeniem z głowy Karasiński zdobył bramkę dającą cenny punkt.

Dziękujemy kibicom za przybycie!