Seniorzy tracą punkty!

W sobotę (01.04) Seniorzy udali się na wyjazdowe spotkanie do Tarnawy, gdzie przeciwnikiem była drużyna Tarnavii.
Mecz od samego początku nie był łatwy, ani bezpieczny, bo już w 13 min. boisko upuścił Beny (kontuzja). Chwilę później z wolnego, piłkę w kierunku bramki kieruje Radzik, a ta  niefortunnie uderza w poprzeczkę. W 20 min. Gospodarze trafiają pierwszą bramkę, a jej autorem jest M.Kopanica. W końcówce Kopanica dostaję żółtą kartkę za faul na P.Orliku. W doliczonym czasie pierwszej połowy po raz drugi Kopanica pokazuje na co go stać i pokonuję naszego bramkarza.
Tarnavia Tarnawa 2-0
 Druga połowa to lepsza gra naszych czego wynikiem w 54 min. jest dobre podanie Górala pod nogi Buły, a ten lewą nogą kieruję piłkę do siatki. Żółtą kartka zostaje ukarany Radecki za faul a zawodniku. GOSiR próbował stwarzać sobie kilka sytuacji na miarę bramki, lecz brakowało wykończenia. W 88 min. Radzik i Kopanica zostają ukarani żółtym kartonikiem, czego efektem była czerwona kartka dla Kopanica ( 2 żółte). Do końca meczu obie drużyny walczyły ile sił. ale to "Tarnawskie Lwy" okazały się być lepsze.

Żółtą kartką ukarany został również A.Sekman niesportowe zachowanie.

Dziękujemy licznie zgromadzonym kibicom! :)