Porażka juniorów

W sobotę (02.09) juniorzy udali się do Woli Rzędzińskiej, gdzie byli podejmowani przez lokalną drużynę. Wolania to drużyna, która w dwóch poprzednich sezonach zdobywała doświadczenie w małopolskiej lidze. GOSiR mecz zaczął dość spokojnie i liczył na grę z kontry. Drużyna gospodarzy próbowała stwarzać sobie sytuacje, ale nasza defensywa w pierwszej połowie była bezbłędna i nie pozwoliła rywalom na zbyt wiele. Nasza drużyna próbowała zaskoczyć Wolanie po przez grę skrzydłami co przyniosło kilka ciekawych akcji. Do przerwy bez bramek. Początek drugiej połowy był dość spokojny i oparty o walkę w środku pola. W 56 minucie po wrzutce z rzutu wolnego, w polu karnym najlepiej odnalazł się napastnik Wolanii, który wbił piłkę do pustej bramki. Nasi młodzieżowcy chcieli odrobić straty. Blisko było, gdy Gadula uderzał z głowy, ale bramkarz przeczytał jego intencję i wyłapał piłke. Następnie groźnie było, gdy z rzutu wolnego K. Żurawski uderzył minimalnie ponad bramką. Wolania wykorzystała jedną z kontr i w 90 minucie podwyższyła na 2:0.

Wolania 2-0 GOSiR