Wyjazdowe 3 oczka

W sobotę juniorzy udali się w delegację do Dębna, gdzie rozgrywali mecz z lokalną drużyną. Do meczu przystępowaliśmy z brakiem kilku podstawowych zawodników. Mecz zaczął się dość spokojnie z lekką przewagą dla naszych młodzieżowców. Gospodarze, próbowali zaskoczyć długimi piłkami granymi na swoich skrzydłowych, natomiast nasi próbowali przedostać się pod bramkę rywali krótkimi podaniami. W 37 minucie spotkania z rzutu wolnego zawodnik Orła trafił do naszej bramki. Do przerwy 1:0. Na drugą odsłonę spokania nasi juniorzy wyszli z chęcią wygrania meczu. Pokazali to już w 47 minucie, gdzie po dośrodkowaniu K. Żurawskiego z rzutu rożnego Gadula wpakował piłkę do siatki. GOSiR całkowicie przejął inicjatywę w tym spotkaniu i raz po raz stwarzał sobie kolejne sytuacje. Około 70 min. z boiska wyleciał Baniak, który obejrzał drugą żółtą kartkę. Juniorzy musieli do końca meczu radzić sobie w dziesiątkę. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut wolny, ponieważ dopatrzył się faulu na Gaduli. Do piłki podszedł K. Żurawski, który mocnym strzałem wykorzystał dziurę w murze i skierował piłkę między słupki. Podopieczni M. Krokosza utrzymali prowadzenie do końca i tym samym wywieźli komplet punktów z Dębna.

ORZEŁ 1-2 GOSiR