Porażka na inaugurację

W sobotę GOSiR zaczął sezon w I lidze juniorów starszych. W Żabnie piłkarze Mariusza Krokosza grali z beniaminkiem ligi - Polanem Żabno.

Nowy sezon i całkiem nowy zespół naszych juniorów. Wiek juniora skończyło wielu zawodników, a w ich miejsce przyszło aż 11 nowych i to było widać na boisku, gdyż brak ogrania i w konsekwencji proste błędy zadecydowały o porażce 4:1.

Mecz zaczął się nie po naszej myśli, gdyż już w pierwszej minucie po błędzie naszego obrońcy napastnik Polanu wykorzystał swoją szansę i było 1:0. Do 30 minuty nasi bez przerwy oblegali bramkę gospodarzy, aż w końcu po dograniu K.Żurawskiego debiutant Mikulski świetnie wykończył całą akcję. Pod koniec pierwszej połowy niespodziewanie drużyna z Żabna wyszła na prowadzenie po dezorientacji naszych obrońców.

Drugą połowę GOSiR zaczął spokojnie i do około 64 minuty grał równo, aż jeden z zawodników Polanu prostopadłym podaniem obsłużyli swojego napastnika i było 3:1. Nasi rzucili się do ataku lecz nie mogli wykończyć swoich 100% sytuacji przez co narazili się na kontry gospodarzy, czego konsekwencją był kolejny stracony gol.

Wynik nie oddaje tego jak grały obie drużyny, ale fakty są takie, że GOSiR wrócił do domu bez punktów.

Za tydzień inauguracja I ligi na Jodłówkao ;)