Remis w II kolejce Serie A

W 2 kolejce A-klasy GOSiR na inaugurację rozgrywek na własnym boisku podejmował wczoraj Tarnavię Tarnawa. Trener Jagła do dyspozycji nie miał kilku zawodników, ale do kadry wrócili Krokosz i Berowski, a pierwszy raz w barwach naszego klubu od 1 min. zagrał Rajski.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęła nasza drużyna, bo już w 9 minucie prowadzenie dał nam Rysak. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych spotkanie było dosyć zacięte, a wynik 1:0 utrzymał się do przerwy.

W 2 połowie działo się o wiele więcej. O ile nasi piłkarze dobrze weszli w 1 część meczu, o tyle druga rozpoczęła się fatalnie, gdyż w 48 min. Rębilas doprowadził do wyrównania, a w  53 min. czerwoną kartką za ostry faul został ukarany Daniec. W konsekwencji nasz zespół grał w osłabieniu,a Buła nie będzie mógł wystąpić za tydzień. Po tej sytuacji goście chcieli przejąc inicjatywę i zdobyć kolejnego gola. Jednak to ambitnie grający gospodarze za sprawą Berowskiego ponownie wyszli na prowadzenie. Nie cieszyliśmy się z niego długo gdyż w kilka minut Tarnavia zdobyła 2 gole i była bliska 3 punktów w tym meczu, aczkolwiek ostatnie słowo należało do Chruściela, który w końcówce meczu uratował nam remis.

Mecz na pewno był ciekawy, zwłaszcza po przerwie, gdyż bardzo dużo się działo. Kto wie jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby nie czerwona kartka w 53 min. Tego już się nie dowiemy. Musimy zadowolić się remisem, który chłopaki wywalczyli grając w osłabieniu i za to im chwała.

GOSiR 3:3 Tarnavia Tarnawa

Następny mecz już w środę w Pucharze Polski ;)