Przegrana Juniorów!

W niedziele na boisku w Nowym Wiśniczu, WKS podejmował GOSiR w ramach 10 kolejki 1 ligi juniorów. Mecz zaczął się pomyślnie dla naszych i w 19 minucie po dalekim zagraniu Pulpeta, Dobranowski wykorzystał okazję i wpakował piłkę między słupki. Niestety chwilę później było 1:1 gdyż WKS wykorzystał swój kontratak. W 33 minucie sędzia pokazał na 11 tuż po tym, gdy zawodnik Szreniawy skutecznie za symulował i przewrócił się w polu karnym. 2:1.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Juniorzy nie dają za wygraną i remisują  w 59 min. spotkania. Kurek uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego pokonując bramkarza Szreniawy. Kilka minut później lekkomyślnym zagraniem ręką popisał się nasz prawy obrońca i chwilę potem pomocnik gospodarzy z rzutu wolnego pokonał naszego bramkarza.