Wygrana Seniorów!

W niedzielę 16.10.16r. GOSiR udał się do Nieszkowic, gdzie był podejmowany przez tamtejszą Polankę. Kilka braków kadrowych oraz warunki nie pozwoliły naszym na łatwą grę. Seniorzy przez całą pierwszą połowę wyprowadzali dużo idealnych sytuacji do trafienia bramki, wiele z nich nie wykorzystał Góral. Sytuację sam na sam zmarnowali również Cisak i Babral. Dopiero w 40 min. meczu GOSiR wychodzi na prowadzenie po trafieniu Cisaka!
0-1
W drugiej połowie, mecz zrobił się nieco ciekawszy, gdzie zawodnicy obu drużyn nie odkładali nogi, starając się umieścić piłkę w siatce. W 86 min. po zamieszaniu w polu karnym Polanki Góral trafia bramkę! GOSiR nie zakończył meczu na "zero" z tyłu bo w 90 min. po odbiciu się piłki od Kaki ląduje ona w naszej bramce!
1-2.

Polanka 1-2 GOSiR

DZIĘKUJEMY KILKU KIBICOM KTÓRZY POJAWILI SIĘ NA MECZU! ;)