Zwycięstwo juniorów!

Wczoraj po ponad 2 miesiącach na boisko do Jodłówki wróciła I liga juniorów. GOSiR na swoim boisku podejmował beniaminka I ligi - Orła Lisią Górę.

Mecz zaczął się spokojnie, obie drużyny próbowały wyczuć co gra rywal, a warto dodać, że był to pierwszy mecz tych drużyn w historii. Po kilkunastu minutach zaczęły pojawiać się pierwsze akcje podbramkowe. W 25 min. świetnym strzałem z dystansu popisał się Gadula, dla którego była to pierwsza bramka dla GOSiR-u. 4 minuty potem nasi prowadzili już 2:0 po ładnej indywidualnej akcji A.Żurawskiego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.

Druga połowa zaczęła się wyśmienicie, gdyż już w 47 min. prowadzenie podwyższył Jędrzejek, który  bezbłędnie wykorzystał rzut karny, którego wywalczył Arek. W 77 min. po nieporozumieniu naszych defensorów napastnik gości pokonał naszego bramkarza, a już 5 min. potem wyleciał z boiska (druga żółta kartka). GOSiR to wykorzystał i w ostatniej akcji meczu po podaniu od Gicali Kacper Żurawski z okolic 25 metrów dobrym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali.

GOSiR zagrał pewne zawody i oby tak dalej ;)

GOSiR 4:1 Orzeł Lisia Góra