Zwycięstwo juniorów

W sobotę (18.11) drużyna juniorów rozegrała zaległe spotkanie z Ciężkowianką. Mecz zaczął się dość spokojnie, obie drużyny chciały utrzymywać się dłużej przy piłce. Pomimo tego że GOSiR grał w mocno osłabionym składzie mecz układał się po myśli naszych zawodników i trenera. W 29 minucie nasi juniorzy objęli prowadzenie, kiedy to po świetnym rajdzie K. Żurawski bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy. Tuż przed przerwą przeciwnicy mogli wyrównać, ale napastnik Ciężkowianki musiał uznać wyższość Bednarza, który w tym meczu znakomicie sprawdził się na bramce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i podopieczni M. Krokosza prowadzili 1:0. Na drugą połowę nasi juniorzy wyszli z chęcią podwyższenia wyniku. Dobry mecz rozgrywali: debiutujący w drużynie J. Sekman, który wrócił do gry po długiej przerwie, a także J. Cisoń i K. Płacheta. Około 55 min. było już 0:2, a na listę strzelców wpisał się Wesołowski, który z rzutu wolnego pokonał bramkarza Ciężkowianki. Gospodarze próbowali odrobić straty, ale nasza defensywa świetnie rozbijała kolejne ataki przeciwników. W samej końcówce Ciężkowianka mogła zdobyć bramkę kontaktową, ale i tym razem K. Bednarz wyszedł zwycięsko z tego starcia.

Ciężkowianka 0:2 GOSiR